Galerijos / Login Konferencija 2016

2016-05-07

Štai ir vėl visus metus laukta puikioji Login 2016 Konferencija, kuri vyko gegužės 5-6 dienomis, Litexpo rūmuose, Vilniuje. O svarbiausia – tai buvo dešimtasis, jubiliejinis LOGIN!

Kaip visada, daugybė įdomių ir naudingų konferencijų aktualiomis temomis, naujausių ir aukščiausių technologijų pristatymai, nematyti „startuoliai“ ir geriausi verslininkai bei pranešėjai iš Lietuvos bei užsienio. Na, o profesionalus organizatorių darbas tikrai nepaliko abejingų.

PrintPrint nepraleido ir šios progos pasirodyti! Šį kartą atvykome ne tik su Instagram nuotraukų spausdinimo įrenginių, bet ir pristatėme mūsų naujausią paslaugą – Socialinį bloką viskas viename. Kas gi tai paklausite Jūs?

Tai nauja platforma, skirta tiems, kas nori sudominti bei motyvuoti savo auditoriją kurti renginio istoriją. Viename bloke yra atvaizduojamos žinutės bei nuotraukos iš populiariausių socialinių tinklų pagal #hashtagą, @paskyrą arba geolokaciją – Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn ir Google+.
Kiekvieno renginio metu, svečiai bei renginio dalyviai dalinasi įspūdžiais interneto erdvėje (soc. tinkluose), tačiau mes ir Jūs to nematote. PrintaPrint Feed platformos pagalba galima transliuoti viską vienoje vietoje – kurti renginio istoriją.
O tam, jog į viešumą nepatektų necenzūrinio turinio žinutes, mūsų platformoje yra moderavimo paslauga, kuri ir užtikrins komunikacijos sklandumą.

Kaip ir kur pritaikyti šią paslaugą?
Tai galima naudoti bet kur, pradedant nuo Jūsų įmonės internetinio puslapio, baigiant koncertais, festivaliais, krepšinio rungtynėmis. Dizainas ir dinamika – visa tai galima personalizuoti ir pritaikyti pagal Jūsų renginio stilių bei tematiką.

Jeigu Jus sudomino ši naujovė, mielai kreipkitės – atsakysime į visus Jūsų klausimus bei padėsime sugalvoti, kaip pritaikyti tai Jūsų renginyje.

O dabar šiek tiek akimirkų iš Login 2016.

Hashtago augimas: -%
Sugeneruota turinio vienetų: -
Žmonių pasiekta: -
Kampanijos sklaida: -