Galerijos / VGTU 60 metų Jubiliejus

Gegužės 28 dieną, šeštadienį Siemens Arenoje Vilniuje, įvyko grandiozinis renginys – Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto jubiliejus, jam sukako net 60 metų!

Šventėje apsilankė daugiau nei 8000 studentų, absolventų bei dėstytojų. Naujausios technologijos, išskirtinis garso bei šviesų šou, didžiulis 300 kvadratinių metrų ekranas, daugiau kaip 150 atlikėjų – visa tai sukūrė fantastišką vakaro atmosferą Siemens arenoje. Renginys pasižymėjo ir buvo išskirtinis savo profesionalumu: šventės organizatoriai apgalvojo smulkiausias detales ir pasirūpino, kad šventės dalyviai liktų maloniai nustebinti.

Prieš pat renginį, pertraukų metų bei prieš koncertą, antrajame aukšte, fanų zonoje, puikavosi fainuolis PrintaPrint nuotraukų spausdinimo aparatas, kuris ne tik atkreipė daugumos dalyvių dėmesį, tačiau kartu pritraukdamas daug žmonių sukūrė jaukią atmosferą. Dešimtys žmonių, naudodami savo išmaniuosius telefonus, fotografavosi ir dalinosi nuotraukomis Instagram socialiniame tinkle. Visos nuotraukos, pažymėtos #vgtu60 keliolikos sekundžių bėgyje buvo automatiškai spausdinamos – argi ne nuostabu?

Hashtago augimas: -%
Sugeneruota turinio vienetų: -
Žmonių pasiekta: -
Kampanijos sklaida: -