Nuotraukų spausdinimas iš Instagram renginyje

PrintaPrint – interaktyvūs sprendimai Jūsų renginiams. Nuotraukų spausdinimas Jūsų renginyje realiu laiku.
Išmanieji telefonai jau senai tapo mūsų patikimais draugais, ir šiandien sunku būtų rasti žmogų, kuris nėra girdėjęs apie Instagram socialinį tinklą. Tačiau kaip gi ši populiarioji programėlė gali padėti Jūsų verslui arba paįvairinti įmonės organizuojamą renginį? Mes mielai papasakosime Jums apie tai. Koks bebūtų renginys – oficialus arba pramoginis, dažnai jame galime sutikti žmogų, kurį įpratę vadinti fotografu. Tačiau su PrintaPrint paslauga, svečiai gali patys realizuoti nuostabias bei įsimintinas nuotraukas. Ir tam visai nereikalingas griozdiškas profesionalus fotoaparatas ir papildomos išlaidos. Įamžinti vaizdą ir atspausdinti gyvą, nepriekaištingos kokybės nuotrauką dabar gali kiekvienas, naudodamas savo išmanųjį telefoną. Tam tereikia turėti prieigą prie interneto ir paskyrą Instagram socialiniame tinkle. Spalvingos ir ryškios svečiu nuotraukos pavers Jūsų renginį interaktyviu ir išskirtini. Taip pat ši paslauga žaibišku greičiu padidins Jūsų prekės ženklo žinomumą, juk kiekvienas svečias įkėlęs nuotrauką į Instagram su vaizdu iš Jūsų renginio paviešins ją tarp savo draugų (Crossposting principas)

parodos
Parodų dalyviams

Jūsų įmonės stendas taps išskirtinių, o lankytojai Jus įsimins ilgam
vestuvems
Vestuvėms / Jubiliejams

Šventės svečiams nebereikės laukti atspausdintų nuotraukų savaitėmis
festivaliams
Festivaliams / Koncertams

Suteikite lankytojams galimybę patiems reklamuoti Jūsų festivalį Instagram ir Twitter
kavinems
Kavinėms / barams

Pavaizduokite nuolaidas šablone, taip motyvuosite svečius dalintis Jūsų foto
konkursai
Konkursai

Renkite konkursus su galimybe laimėti dovanas ir suvenyrus tiesiog pasidalinus nuotrauka su Jūsų #hashtagu
slideshow
nuotraukų slideshow

Naujiena! Instagram nuotraukų Slideshow gyvai, renginio metu. Nuostabi aktyvacija visiems renginių tipams. Skaityti plačiau.
brendavimas
įrenginio brendavimas

Tapkite išskirtiniais renginio metu. Atvaizduokite Jūsų įmonės stilių ant PrintaPrint įrenginio
pasitenkinimas
Teigiami atsiliepimai

Daugiau kaip 30 klientų džiaugiasi išbandę PrintaPrint paslaugą. Pats laikas išbandyti ir Jums!

Planuojate dalyvauti parodoje? Vestuvės arba įmonės vakarėlis jau visai arti? O galbūt planuojate promo akcijas verslo centruose arba naktiniuose klubuose? Mes tai ko Jums reikia, nes mes žinome kaip nustebinti Jūsų lankytojus. Susisiekite su mumis arba rezervuokite mus dabar