fbpx

Apie mus

Printaprint – rinkodaros agentūra, siūlanti veiksmingas priemones, skatinančias kurti vartotojų generuojamą turinį socialiniuose tinkluose.

Įmonė savo veiklą pradėjo 2014 metais, siūlydama momentinių nuotraukų spausdinimo paslaugas. Matydami klientų susidomėjimą ir poreikį, įmonė pradėjo siūlyti naujas paslaugas ir sprendimust tokius, kaip momentinių nuotraukų mozaika ir socialinių tinklų siena (social feed). Vėliau prisidedant prie reklaminių kampanijų formavimo, įmonė pradėjo teikti rinkodaros agentūros paslaugas.
Po pirmojo sėkmingo projekto užsienio šalyse, įmonė pradėjo siūlyti savo išskirtines paslaugas Baltijos bei kitose kaimyninėse šalyse, kaip momentinių nuotraukų spausdinimas ir nuotraukų mozaika. Nuo 2018 metų įmonė pradėjo bendradarbiavimą su partneriais iš kitų Europos šalių. Įmonė džiaugiasi galimybe dalintis patirtimi bei galimybe siūlyti savo klientams dar įvairesnį paslaugų spektrą.

Printaprint – visada siekia pristatyti tik naujausius technologinius sprendimus savo klientams. O naujų įrankių ir paslaugų kūrimas yra mūsų nuolatinis darbas. Printaprint individualizuoti sprendimai klientams yra mūsų „arkliukas“. Džiaugiamės mūsų daugiau nei 4 metų patirtimi bei daugiau nei 250 klientų skirtingose Europos ir Azijos šalyse.  Tarptautinė komanda yra visada pasiruošusi įtraukti minias vartotojų Jūsų kitos reklaminės kampanijos ar renginio metu.

Susisiekite

printaprint +370 670 38748