fbpx

Dvigubo vaizdo nuotraukos konferencijoje su HP

Dvigubo vaizdo nuotraukos – kas tai?

Tai Jūsų nuotrauka, sulieta su kitu, Jūsų pasirinktu nuostabiu vaizdu. Dvigubo vaizdo nuotraukų (angl. double exposure) istorija siekia dar karalienės Viktorijos laikus, o populiarumas išliko iki šiol!  Nuotraukų vertė vaizde gali būti lygi, arba vienas vaizdas gali kiek nustelbti kitą. Yra keletas būdų kaip nuotraukas yra suliejamos į vieną, pavyzdžiui, vaizdus suliejant nuotraukų redagavimo programomis, specialiai tam pritaikyta kamera ir kt. PrintaPrint atrado sprendimą sulieti dvigubo vaizdo nuotrauką automatiniu būdu Jūsų renginiuose! Taip nuotraukos pasiekia Jus dar lengviau, paprasčiau, o svarbiausia – greičiau nei bet kada!

Kaip tai veikia?

  • Pirmiausia suderiname norimą vaizdą su klientu. Renginio svečiai gali susitapatinti su geometrinėmis figūromis, įvairiais herojais ar kitais vaizdais. Pagal aplinką bei pageidaujamą vaizdą parenkame nuotraukų nustatymus, kurie leis pasiekti geriausių rezultatų.
  • Renginio dalyviai fotografuojasi įrengtoje mini – studijoje. Nuotraukų kiekis renginiuose- neribojamas.
  • Greičiau nei per 1 minutę atspausdinta dvigubo vaizdo nuotrauka pasiekia klientų rankas. Telieka gerėtis ir džiaugtis!

Nesenai turėjome galimybę šią paslauga teikti HP renginyje-konferencijoje. Klientų pageidavimu, naudojome jų pačių spausdinimo įrangą. Kviečiame peržvelgti konferencijos rezultatus – argi nuotraukos ne stebuklingos?

Dvigubo vaizdo nuotraukos  – naujas būdas palikti renginio dalyviams neišdildomą įspūdį ar sukurti netikėtą iliuziją!

Kada susitinkame Jūsų renginyje?

Užpildykite užklausą ir mes susisieksime su Jumis bei pasiūlysime Jūsų renginiui ar reklaminei kampanijai tinkamiausią sprendimą.

Gauti pasiūlymą
+370 670 38748