fbpx

Nuotraukų mozaika Žalgirio klubo 75 sezono atidaryme

Praeitą savaitę užbaigėme su neeiliniu renginiu – penktadienį vyko  Žalgirio klubo 75-to sezono atidarymas, o taip pat ir pirmosios metų Eurolygos namų žaidynės! Šia proga PrintaPrint komanda skubėjo į Žalgirio areną paruošusi neeilinę nuotraukų mozaiką.

Nuotraukų mozaika – tai reali mozaika, kuri buvo surenkama iš atspausdintų nuotraukų. Kiekvienas rungtynių žiūrovas galėjo prisiliesti įklijuodamas savo nuotrauką į bendrą paveikslą. Nuotraukos mozaikai buvo spausdinamos pasirinktinai iš socialinio tinklo pagal grotažymes #Zalgiris ir #ManoKomanda. Mozaika surinkta iš 228 nuotraukų. Be to, kiekvienas dalyvis prisiminimui gavo spausdintinę savo nuotraukos versiją dovanų.

Renginio metu prie bendro paveikslo prisiliesti galėjo kiekvienas norintysis, tuo pačiu kurdamas turinį apie renginį socialiniuose tinkluose. Pramoga dalyviams, nauda renginio žinomumui!

Taigi, pirmą kartą visų Žalgirio komandos narių paveikslas buvo surinktas iš sirgalių, buvusių arenoje, nuotraukų. Tai labai simboliška fotomozaika, reiškianti daug tiek komandos žaidėjams, tiek ištikimiems sirgaliams. Kviečiame nuotraukų galerijoje peržvelgti kūrybinį nuotraukų mozaikos dėliojimo procesą bei galutinį rezultatą!

Plačiau apie paslaygą, gali rasti paspaudę čia. 

Kada susitinkame Jūsų renginyje?

Užpildykite užklausą ir mes susisieksime su Jumis bei pasiūlysime Jūsų renginiui ar reklaminei kampanijai tinkamiausią sprendimą.

Gauti pasiūlymą
printaprint +370 670 38748