fbpx
Nuo birželio 1d. kainos kils. Skubėkite užsirezervuoti!

Skaitmeninė nuotraukų mozaika, kas tai?

Šiuo nelengvu laikotarpiu, kai dėl COVID-19 pandemijos ir karantino, įmonėms reikia keisti savo įprastą ritmą, o visuomenei ypač reikia vienybės, susitelkimo ir palaikymo. Dalinamės su Jumis vienu iš mūsų skaitmeniniu sprendimu – nuotraukų mozaika.

Šiandien norime Jums pristatyti vieną iš mūsų siūlomu įrankių/paslaugų, kuriuo galime padėti apjungti Jūsų klientus, fanus ar  bendruomenę šiuo karantino laikotarpiu.

Kviečiame surinkti skaitmeninę nuotraukų mozaiką iš Jūsų vartotojų nuotraukų ir žinučių.

TRUMPAI ATSAKOME Į DAŽNIAUSIAI KYLANČIUS KLAUSIMUS APIE SKAITMENINĘ NUOTRAUKŲ MOZAIKĄ:

 

Kas tai? Paslauga, kuriuos metu yra surenkamas specialus Jūsų pasirinktas vaizdas iš žmonių nuotraukų. (žiūrėkite viršuje video)
Mozaika yra transliuojama gyvai internetinėje erdvėje. Yra matomas bendras surenkamas vaizdas ir transliuojamos žmonių nuotraukos (jeigu pageidautina žmogaus nurodyta žinutė).

Kur gali būti transliuojama mozaika? Nusimatytą laiką ji yra rodoma specialiame internetiniame puslapyje arba per Facebook live transliaciją Jūsų įmonės Facebook puslapyje. Galima turėti ir daugiau variantų, jeigu yra poreikis.

Ar tai yra LIVE? Taip, dažniausiai rekomenduojame, kad tai būtų renkama realiu laiku, nes taip įgaunama daugiau interaktyvumo.

Kaip gali žmonės kelti ir dalintis savo nuotraukomis? Šiuo metu rekomenduojame pasirinkti vieną iš būdų. 1var.  – nuotraukų dalinimasis socialiniame tinkle Instagram (vartotojai dalinasi savo nuotrauką ir prašoma žinute savo profilyje Instagram tinkle ir nurodo specialą žymą, grotažymę, o Printaprint sistema ją sugaudo. Nuotrauka arba nuotrauka su turiniu yra iš karto atvaizduojama gyvai ir užpildo vieną iš mozaikos celių.).  2 var. Yra sukuriama specialus puslapis, kur asmenys gali kelti savo nuotraukas bei atlikti kitus prašomus veiksmus. Įkėlus nuotrauką į sistemą – ji iš karto užpildo vieną iš mozaikos dalių. 3 var. Asmenys gali siųsti nuotraukas specialiai nurodytu el.paštu. Svarbu yra pasirinkti būdą labiausiai atitinkantį Jūsų tikslus. Taip pat Printaprint komandos nariai visada mielai pakonsultuos ir pasidalins savo gerąją patirtimi, kad Jūsų projektas būtų kuo sėkmingesnis.

Kuo Jums tai naudinga? 1. Tai projektas, kuris kviestų Jūsų klientus ar bendruomėnes narius prisijungti sukuriant bendrą vaizdą bei parodant vienybę. Mūsų įmonės patirtis iš darbo renginiuose rodo, kad žmonės jaučiasi svarbūs, kai yra kažko bendro dalimi ir jie tuo didžiuojasi. Tikime, kad būtent tai yra, ko reikia Jūsų klientams bei visuomenei, tai  bendrumo ir vienybės jausmas. Skaitmeninė nuotraukų mozaika (kiti dar vadina nuotraukų koliažas) yra įrankis – parodyti ir vizualizuoti. 2. Kuomet  nuotraukos yra keliamos į socialinį tinklą Instagram ar Twitter, tuomet tai kartu tampa ir pasidalinimu norima žinute su pasauliu, o asmenys keliantis informaciją į savo socialinių tinklų profilius yra  geriausiai skleidėjai turinio apie Jūsų įmonę ar prekės ženklą. 3. Apibendrinus, tai leidžia sukurti bendrą projektą, parodo žmonėms jų svarbą buvimo bendrume bei kartu skatina kurti specialų turinį socialiniuose tinkluose (viešai). Žinoma yra galimi ir mažiau vieši variantai, jeigu tai yra būtina.

Kaip sukontroliuoti, kad tik tinkamas turinys būtų atvaizduojamas mozaikoje? Galime pasiūlyti specialią cenzūros paslaugą, kuomet yra atvaizduojamas tik patikrintas ir patvirtintas turinys. Naudojant tai, nepateks joks nepadorus ar netinkamas turinys.

Kiek laiko gali būti renkama mozaika? Viskas priklauso nuo Jūsų poreikio. T gali trukti nuo 1 dienos iki kelių savaičių.

Kiek reikia laiko norint pasiruošti ir įgyvendinti šį projektą? Mes galime būti labai operatyvūs.  Tai gali užimti nuo 2 darbo dienų iki kelių savaičių. Viskas priklauso nuo projekto apimties. Tiksliau galėtume atsakyti žinodami Jūsų tikslų poreikį.

Kiek tai kainuoja? Kaina yra derinama kiekvienu atveju atskirai, priklausai nuo poreikio. Susisiekite su manimi ir pateiksiu Jums konkretų pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikį.

Kaip galima užsisakyti ar sužinoti daugiau? Skambinkite mums +370 670 38748 arba rašykite info@printaprint.lt ir mūsų komandos ekspertai atsakys į visus Jūsų klausimus.

Skaitmeninė nuotraukų mozaika – paslauga, kuri apjungti Jūsų klientus, fanus ar  bendruomenę ar įmonės darbuotojus šiuo COVID-19 pandemijos  ir  karantino laikotarpiu.

Kada susitinkame Jūsų renginyje?

Užpildykite užklausą ir mes susisieksime su Jumis bei pasiūlysime Jūsų renginiui ar reklaminei kampanijai tinkamiausią sprendimą.

Gauti pasiūlymą
printaprint +370 670 38748