fbpx

Nuotraukų mozaika – paveikslas, sukurtas Jūsų svečių

Įsivaizduokite skaitmeninę ir fizinę nuotraukų mozaiką, suformuotą realiu laiku Jūsų renginyje. Mozaikos šedevras sukurtas naudojant aukštųjų technologijų algoritmą. Jūsų renginio svečių atskiros nuotraukos tampa vienu, dideliu paveikslu, kurio dizainą nusprendžiate Jūs! Taip svečiai gali dalyvauti vartotojų sukurtame turinyje, kurdami investicijas į galutinį produktą.

Kokia nauda?

  • Mozaikos yra meno kūriniai, sukuriantys vieną vientisą portretą, sudarytą iš skirtingų požiūrių. Svečiai matys tiek bendrą mozaikos vaizdą, tiek atsidurs savo individualiuose kadruose. Tai suteikia ilgalaikį įspūdį, kuris liks jums ir jūsų svečiams dar ilgai po šventės.
  • Interaktyvus mozaikos kūrimo pobūdis padeda svečius įsitraukti į prekės/paslaugos ženklą. Strateginis meno kūrinys tikrai pritraukia akį ir lankytojus. Renginio metu lankytojai bus viliojami prieiti ir stebėti, kaip iš atskirų kadrų gimsta naujas meno kūrinys. Galutinis vaizdas siunčia darnią žinią. „Visi kartu“ žinutė sukurs teigiamus ryšius su jūsų prekiniu ženklu, kuris ir toliau plėsis po įvykio pabaigos.

Papildomai

  • Galime pasiūlyti fotobūdelės apipavidalinimą Jūsų įmonės logotipais ar pasirinktu dizainu, kad jūsų verslui būtų dar geriau matomas ir atpažįstamas.
  • Mūsų specialistai taip pat gali atsižvelgti į Jūsų tikslinę auditoriją ir pasiūlyti netradicinių sprendimų jūsų renginiui, pritaikydami jūsų unikalius poreikius. Ši partnerystė orientuota į prekės ženklo poveikio stiprinimą per strateginę socialinę rinkodarą.
  • Nuotraukos gali būti spausdinamos su tik Jums pritaikytu fotorėmeliu, taip leidžiant lankytojams išsinešti nuotrauką su žinute.

Kaip tai veikia?

Šypsokis ir fotografuokis
Renginio svečiai fotografuojasi naudodami išmaniuosius telefonus, priėję prie foto būdelės ar pagauti fotografo.

Žymėk ir dalinkis
Dalyviai dalinasi nuotraukomis socialiniuose tinkluose Instagram, Facebook page arba Twitter su specialiu hashtagu, jeigu vyksta nuotraukų spausdinimas iš socialinių tinklų arba siunčia nuotrauką nurodytu el. paštu.

Atsiimk ir užklijuok
Pažymėtos nuotraukos iš socialinių tinklų atspausdinamos automatiškai vos per 20 sekundžių, naudojant unikalią PrintaPrint technologiją ir klijuojamos arba atvaizduojamos mozaikoje. Jeigu tave fotografuoja foto būdelė ar fotografas – tiesiog mėgaukis ir džiaukis atspausdinta nuotrauka vos per keletą sekundžių. Atsiimk vieną nuotrauką sau dovanų, o kitą užklijuok į mozaiką.

Būk dalimi
Mozaikos bendras vaizdas matomas užpildžius visas celes.

Kada susitinkame Jūsų renginyje?

Užpildykite užklausą ir mes susisieksime su Jumis bei pasiūlysime Jūsų renginiui ar reklaminei kampanijai tinkamiausią sprendimą.

Gauti pasiūlymą
printaprint +370 670 38748