fbpx

Priemonės ir sprendimai karantino laikotarpiu

Tikiu, kad pas jus, kaip ir pas mus viskas keitėsi dėl COVID-19 pandemijos ir paskelbto karantino. Printaprint komanda priėmė kaip iššūkį ir galimybę pažiūrėti kūrybiškai į situaciją. Todėl galime pasiūlyti papildomus įrankius kompanijoms, kurie padėtų šioje karantino situacijose aktyviau įtraukti ar suvienyti klientus, darbuotojus ar bendruomenės narius. O svarbiausia, norint įgyvendinti šiuos produktų/paslaugas nereikia niekur eiti iš namų.

Pasidalinsiu 3 įrankiais ir trumpai apie kiekvieną:

1. SKAITMENINĖ NUOTRAUKŲ MOZAIKA – paslauga, kurios metu yra sudėliojamas specialus Jūsų pasirinktas vaizdas iš žmonių nuotraukų virtualioje erdvėje. O svarbiauia rinkti bei transliuoti mozaiką galite realiu laiku (LIVE). Yra matomas bendras surenkamas vaizdas ir transliuojamos nuotraukos (jeigu pageidautina su žmogaus nurodyta žinute).
Nauda: Leidžia sukurti bendrą projektą, parodo žmonėms jų svarbą buvimo bendrume bei kartu skatina kurti specialų turinį socialiniuose tinkluose (viešai). Žinoma yra galimi ir mažiau vieši variantai, jeigu tai yra būtina.

Kaina kiekvienu atveju deriname individualiai su klientu.
Daugiau apie paslaugą su pavyzdžiais skaitykite čia.

2. SKAITMENINIAI LOTERIJŲ SPRENDIMAI – Įsivaizduokite, profesionalus renginių vedėjas, aktorius ar žinomas žmogus GYVAI (LIVE) veda loteriją Jūsų socialinių tinklų puslapiuose. Tai gali būti gyvai ir realiu laiku vykstančios loterijos arba finalinis traukimas laimingųjų.
Siūlome trijų tipų loterijos išsukimo būdus:  finalinio loterijos traukimo/išsukimo sprendimas, skaitmeninis laimės ratas ir interaktyvus žaidimų automatas.
Kainos nuo 99 eur + PVM. Kiekvienu atveju deriname individualiai su klientu.

SVARBU: Visi šie įrankiai gali būti pritaikyti ir kartu padėti generuoti turinį socialiniuose tinkluose. Taip pat galime pasiūlyti nuo sisteminio sprendimo pateikimo iki pilno išpildymo, t.y. nuo scenarijaus, vedėjo ir vizualinio atvaizdavimo su specialiomis transliacijomis.
Daugiau informacijos ir pavyzdžius rasite čia.

3. Nuotraukų atvaizdavimas pagal grotažymę (LIVE) – vartotojai raginami dalintis savo nuotraukomis Instagram viešuose profiliuose su specialiomis žymomis, t.y. grotažymėmis (hashtag). Nuotraukos patenka į spec. sistemą ir tik patvirtintas turinys iš karto atvaizduojamas. Šį atvaizdavimą galima išvesti ir nuolatos rodyti pasirinktu būdu ekranuose, socialiniuose tinkluose ar internetiniuose puslapiuose. Daugiau apie paslaugą čia.

Realus pavyzdys iš @JovaniHome vakarėlio/laidos transliacijos:

4. NUOTRAUKŲ SPAUSDINIMAS SU JŪSŲ ĮMONĖS LOGOTIPU – suteikite galimybę atsispausdinti nuotraukas su Jūsų įmonės logotipu ar prekės ženklu neišieinant iš namų Jūsų klientams ar darbuotojams. Integruokite šį sprendimą į internetinės parduotuvės sistemą ar pritaikykime kitą Jums labiausiai optimalų variantą. Tai variantas įtvirtinantis  įmonės vardo/ prekės ženklo žinomumą ir santykį tarp klientų ar įmonės darbuotojų.  Atspausdinta nuotrauka su įmonės logotipu yra priskiriama ilgalaikio naudojimo ir išliekamumo verslo dovanai.
Kaina kiekvienu atveju yra derinama atskirai, pagal individualų poreikį ir situaciją.
Plačiau rasite čia.
Jeigu sudomino, tačiau Jums reikėtų kažko kitaip – tai tiesiog pasidalinkite su mumis ir mūsų komandos narių pagalba tai įgyvendinsime.
Tai kiekvienam iš Jūsų palinkėsime kūrybiškumo, sveikatos ir stiprybės šiuo laikotarpiu. Rašykite ar skambinkite – kartu įveiksime ir rasime sprendimus tinkamiausius Jums šiuo nauju laikotarpiu, kuriuo mus apdovanojo COVID -19 virusas.

Kada susitinkame Jūsų renginyje?

Užpildykite užklausą ir mes susisieksime su Jumis bei pasiūlysime Jūsų renginiui ar reklaminei kampanijai tinkamiausią sprendimą.

Gauti pasiūlymą
printaprint +370 670 38748