fbpx
Nuo birželio 1d. kainos kils. Skubėkite užsirezervuoti!

Svarbios detalės, renkantis nuotraukų spausdinimą renginiuose

Ruošiantis renginiui visada kreipiame daug dėmesio visoms detalėms. Tik jas visas išpildžius gali tenkinti galutinis rezultatas, tad svarbu jų nepraleisti pro akis. Nuotraukų spausdinimas renginiuose vis populiarėja. Tai puiki tiek užimtumą skatinanti, tiek reklamos priemonė asmeninės ar darbo šventės metu. Iš pažiūros tai – nesudėtingas procesas. Vis dėlto, yra svarbių dalykų, kuriuos būtent ir apžvelgsime šiame įraše.

Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį užsisakant nuotraukų spausdinimą renginiuose?

 

NUOTRAUKOS RĖMELIS

Pasinaudokite PrintaPrint nemokamai siūlomu nuotraukos rėmeliu – mūsų dizaineriai atsižvelgs į Jūsų idėjas ir išpildys visus norus. Mes patariame atsižvelgti į:

  • Renginio aplinką, naudojamas vizualizacijas ir prie jų priderinti nuotraukų rėmelio dizainą.
  • Savireklamą- nepasididžiuokite ir patalpinkite savo prekės ženklo logotipą ar skambią frazę ant rėmelio – pasirūpinsime, kad visa tai atrodytų skoningai!

ĮRANGOS APIPAVIDALINIMAS

Nors kartais atrodo, kad dalyviai pro akis praleidžia iškabinėtus logotipus, tačiau visa surenkama informacija įsirėžia į jų atmintį. Būtent todėl labai Jūsų įmonės, prekės ženklo matomumas yra itin svarbus. Papuoškite įrangą šventės detalėmis, logotipu, pavadinimu bei Jūsų veiklą atpindinčiu užrašu!

GROTAŽYMĖS KŪRIMAS

Vis populiarėjanti PrintaPrint teikiama paslauga – momentinis nuotraukų spausdinimas iš socialinių tinklų Instagram, Facebook page, WhatsApp, Pinterest, iš pažiūros veikia paprastai. Dalyviai fotografuojasi išmaniuoju telefonu ir į pasirinkto socialinio tinklo platformą kelią nuotrauką su Jūsų grotažyme.  Tik aktyvi grotažymė aktyvuos sistemą, kuri spausdins Jūsų nuotraukas. Taigi, ką verta prisiminti kuriant grotažymę Jūsų renginiui?

  • Grotažymė turėtų būti sudaryta tik iš skaičių ir raidžių. Neverta dėti skyrybos ir kitų (pvz. &, ), !) ženklų. Tai visą grotažyme pavers neaktyvia ir nefiksuojama, nuotraukos nebus spausdinamos.
  • Grotažymė turėtų būti originali, dažnai nenaudojama socialinio tinklo platformoje. Kitu atveju bus spausdinamos ir pašalinės, ne Jūsų renginio dalyvių nuotraukos ir tai sulėtins nuotraukų spausdinimo procesą. Patikrinti, ar grotažymė nėra plačiai naudojama, galite ją įvedę į socialinio tinklo paieškos laukelį.
  • Grotažymė turėtų būti lengvai įsimenama, tačiau ne nuobodi. Šventės dalyviai turėtų grotažymę greitai įsiminti, kad galėtų fotografuotis ir viešinti nuotraukas bet kurioje renginio vietoje, neturėdami eiti pasitikslinti. Taip pat grotažymė turėtų skatinti ją naudoti, būti smagi ir susijusi su šventės tema.
  • Galima naudoti tiek lietuviškas, tiek kitų kalbų raides. Socialiniuose tinkluose jos yra atpažįstamos.
  • Galite naudoti ir didžiąsias, ir mažąsias raides. Pvz. tiek #ManoŠventė, tiek #manošventė grotažymės bus atpažįstamos kaip viena ir nuotraukos su jomis bus atspausdintos. Grotažymę galite pateikti kiekvieną žodį rašant iš didžiosios raidės – tai padaro ją lengviau suprantamą dalyviams.

AIŠKI INSTRUKCIJA

  •  Paslaugos sėkmė priklauso nuo aiškios komunikacijos, kaip pasinaudoti teikiama paslauga, todėl siūlome pasidaryti  instrukciją, kuri būtų aiškiai matoma ir suprantama. Ją gali puoši grotažymė.

 

 

Tikimės, kad perskaitę šį neilgą straipsnį jaučiatės drąsiau naudotis nuotraukų spausdinimu iš socialinių tinklų. Paslauga turi aibę privalumų, o įdėti itin daug pastangų, kad įgyvendinti idėją Jums nereiks – mes, PrintaPrint, visuomet pasiruošę Jums padėti!

Kada susitinkame Jūsų renginyje?

Užpildykite užklausą ir mes susisieksime su Jumis bei pasiūlysime Jūsų renginiui ar reklaminei kampanijai tinkamiausią sprendimą.

Gauti pasiūlymą
printaprint +370 670 38748